Із 28 липня 2020 року Національний банк України вводить в обіг нову пам'ятну монети України

Присвячена місту, яке вперше згадується під 1100 роком, центру удільного князівства на Волині – місту Дубно (Дубен), яке в усі історичні часи було на перехресті важливих історичних і політичних подій, торговельних шляхів, одним із центрів духовного життя краю. Дубно як місто розбудоване князями Острозькими – можновладними і впливовими особами на політичній арені Європи ХV–ХVІІ ст.
На аверсі монети розміщено: угорі напис УКРАЇНА, під яким – малий Державний Герб України та праворуч рік карбування монети – 2020; ліворуч на дзеркальному тлі зображено Костянтина Острозького, праворуч від якого – герб Острозьких та номінал монети – 5 ? на тлі стилізованого Дубенського замку; унизу праворуч на тлі стилізованих хвиль напис – КОСТЯНТИН/ ОСТРОЗЬКИЙ; логотип Банкнотно-монетного двору Національного банку України (унизу по центу).
На реверсі монети вгорі праворуч – герб міста Дубно; на дзеркальному тлі абрису Дубенського замку зображено композицію з найцікавіших культових споруд міста Дубно, унизу праворуч на дзеркальному тлі написи: ДУБНО/ 920/ РОКІВ.
- Національний банк України оголосив про черговий етап реалізації нумізматичної продукції. 11 березня 2025 року в офіційному інтернет-магазині НБУ заплановано продаж кількох пам’ятних монети
- Вона присвячена незламності українських військових, які самовіддано боронять Батьківщину на всіх найгарячіших ділянках протистояння, та єднанню всіх українців на шляху до справедливої Перемоги.